Kullancı Girişi
Şifremi Unuttum
Geri İade Koşulları

İşleme hazırlanmış özel ürünler, isteğe bağlı olarak konsept dışı üretilmiş nikah şekerleri ve tekrar satılabilme özelliği kalmamış ürünlerin iadesi ayıplı olmadığı takdirde kesinlikle kabul edilmemektedir.

Sitemizden yapacağınız her alışverişte ürünlerin size birebir aynısı ve sitede teşhir edildiği şekilde garantisi verilmektedir. Ürünlerle ilgili tüm boyut renk ve detaylar için sorularınızı bize e-mail ile yöneltebilirsiniz. Tereddüt duyduğunuz ya da bütünlüğünü anlayamadığınız ürünün siparişini vermemenizi rica ederiz. Üretilen ürünün geri dönüşümü yapılamamaktadır. Bu nedenle sipariş verdiğiniz ürün sitemizde yer alan görseldeki gibi değilse, yada kusurlu bir ürün gönderilmiş ise teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz.   

İadeler mutlaka ürünün orijinal kutu ve ambalajı ile eksiksiz yapılması gerekmektedir.

İade ettiğiniz ürün firmamızca ilgili birimde incelenmesinin ardından paranız 7 gün içinde iade edilir.

Müşteri, www.minadavetiye.com internet sitesinde, yer alan bu sözleşmeyi okuyarak, ürünler hakkında tüm bilgilere sahip olduğunu ve bu bilgiler doğrultusunda elektronik ortamda satınalmaya ilişkin onayı verdiğini kabul ve beyan eder. www.minadavetiye.com  web adresinden alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri elektronik ortamda okuyup, kabul edip, teyit etmiş sayılır.

Bu sözleşmede düzenlenmemiş hususlarda 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri uygulanır.

Gizlilik İlkeleri

Güvenlik
minadavetiye.com 'da davetiye siparişi yaparken formlara gireceğiniz tüm verilerin gizliliği 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme sistemiyle sağlanır.

SSL (Secure Sockets Layer) online alışveriş sistemlerinde en fazla kullanılan teknolojidir. minadavetiye.com 'da yazdığınız bilgiler 128 bitlik SSL ile şifrelendikten sonra deşifre edilip çözülmesi için 2128 adet tane şifrenin denenmesi ve çözüldüğünde de anlamlı olarak kalması gerekir.

Alışveriş yaparken özellikle kredi kartı ile ödeme yaparken SSL teknolojisini kullanabilmek için Amerikan Veri sign şirketinin titiz incelemelerinden geçip SSL sertifikası almak gerekmektedir. Alışveriş yaptığınız sitelerin güvenlik gerektiren (özellikle kredi kart bilgilerinizi girdiğiniz) sayfalarında öncelikle sayfanın Internet adresinin http 'den https'e dönüştüğünü kontrol ediniz. Internet Explorer kullanıyorsanız altta sağda bir kilit resmi, Netscape kullanıyorsanız sol altta bir anahtar resmi ve mavi bir çizgi bulunmasına dikkat ediniz. Maalesef Türkiye'de sanal satış yapan bazı sitelerde bahsedilen işaretler çıkmamaktadır.

Gizlilik Prensibleri

minadavetiye.com  olarak temel ilkemiz üyelerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğine önem vermemizdir. Girdiğiniz üyelik bilgileriniz ve diğer kişisel bilgiler tamamen saklı kalacaktır. Bu bilgiler ancak ve ancak minadavetiye.com  tarafından müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir.

Dilediğiniz an üyelik iptali talebinde bulunabilirsiniz. Üyelik iptali isteğinizin sonucu olarak sistemimizde kayıtlı olan tüm kişisel bilgileriniz silinecektir. Sistemimize girmiş olduğunuz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz güncelliyebilirsiniz.

minadavetiye.com 'nin bir üyesi olarak, kendinizi rahat hissedebileceğiniz, sizlere güvenli bir ortam sunmayı ilke olarak benimsiyoruz. Bunun neticesinde, kişisel bilgileriniz istediğiniz ölçüde gizli kalacaktır. Amacımız tüm kullanıcılarımız için güvenli bir site yaratmak ve gizliliğin korunabileceği bir platform oluşturmaktır.

minadavetiye.com müşterilerinden gelen kişisel iletişim verileri site IP adresinden farklı bir IP adresindeki veritabanında tutmaktadır. Bu veritabanı verileri ve IP adresleri hiçbir şekilde 3. Şahış yada firmalarla paylaşılmamakta, yer sağlayıcı hosting firması ve minadavetiye.com  tarafından korunmaktadır.

Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ardarda görülmesinin engellenmesi için Cookie’lerden yararlanılmaktadır. Cookie’lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, soyisim, e-posta, telefon, adres vs) girmelidir.

Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır.

Sitemizin sipariş formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, soyisim, e-posta, telefon, adres vs) Satın almak istediği ürün içeriği ile ilgili bilgileri (gelin-damat ismi, düğün tarihi, düğün yeri, düğün adresi, davet sözü,vs) girmelidir.

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca güvenlik önlemleri yer almaktadır.

İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi bilgilerini veritabanımızdan sildirtebilir.

 Düzeltme / Yenileme
Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.


minadavetiye.com  gizlilik hakları üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda yapılan değişikliklerden tüm üyeler haberdar edilecektir.

Yukarıdaki Gizlilik ilkeleri, sizin bireysellik haklarınızı garanti altına almaktadır.

Satış Şartları

Davetiye siparişleri en az 50 ve katları şeklinde sipariş verilebilmektedir. (100,150,200,250,...) bunun haricince ara rakamlarda alınan siparişler dikkate alınmamaktadır.

Ürünlerde ekran görüntüsü ile orjinali arasında renk tonlarında farklılık olabilir, bu durum hata olarak kabul göremez.

Ürünün içeriğinde mevcut ise fiyatlara kurdela, aksesuar, zarf, katma değer vergisi dahildir.

Normal satışlarda üründe mevcut ise aydınger, kurdela, aksesuarlardaki yapıştırma, zarflama ve tüm işçilik müşteriye aittir.

Davetiye tasarımının son onayı alındıktan sonra oluşabilecek hatalardan firmamız sorumlu tutulamaz.

Ürün hazırlanma süresi davetiye tasarımının son onayı alındıktan sonra standart ofset baskılarda 1-2 iş günüdür, bazı aksi yaşanabilecek durumlarda firmamız bu süreyi bir kaç gün uzatma hakkına sahiptir. Varak baskı istenirse bu süre yedi güne kadar uzayabilir. 

Fiyata ürün baskı kalıp bedeli olarak katma değer vergisi dahil 20 TL eklenir. İstenirse varak baskı bedeli katma değer vergisi dahil 90 TL dir.

Davetiye hazırlanması, davetiye ücreti hesabımızda göründüğü tarih itibari ile başlamaktadır.

Web sitemizde Euro ve dolar kurları günlük güncel kura göre farklılıklar taşıyabilir.

Ürünler isteğe bağlı Kemeraltı mağazamızdan teslim alınabilir, bu durum belirtilmediyse anlaşmalı kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Kargo ücreti kampanyalı durumlar oluşmadıkça müşteriye aittir, kargoda yaşanabilecek gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

Yurtdışı siparişlerinizde yabancı ülke gümrüklerinde yaşanan kontroller ve gecikme firmamız ve taşıyıcı kargo firmasının sorumluluğunda değildir. Yabancı gümrükler bu konuda direk alıcıyı muhatap tutmaktadır. Bu gibi durumlarda kargo firması ve www.minadavetiye.com  ile iletişim kurularak izlenecek yol hakkında bilgi alabilirsiniz. Akabinde gümrük prosedürleri uygulandığında kargonuzu alabilirsiniz. Böyle durumlarla sık karşılaşmamaktayız, fakar yurtdışı siparişlerinizde olaşabilecek gecikmeleri düşünüp siparişlerinizi daha erken vermeniz tavsiye ederiz.

Nikah Şekerleri, Bebek Şekerleri, Sünnet Şekerleri ile ilgili satış şartları;

Sitemizde yer alan fiyatlar firmamızın "minimum sipariş edilebilir miktar" ile belirlediği fiyatlardır. Örnek vermek gerekirse tüm ürünlerde 50 adetin altında sipariş alınamamaktadır, bazı ürünlerde bu sınır minimum 100 adet olarak belirlenmiştir.

Tüm ürünlerde isim etiketi vardır ve ücretsizdir.

Talep edilirse ürüne firmamızın belirlediği fiyat karşılığında mıknatıs eklenir. 

İsimler kurdeleye baskı yapılabilir. Kurdeleye baskı ek ücretli olup bu konuda firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Ürün isteğinize göre lavantalı, badem şekerli, çikolatalı badem şekerli hazırlanabilir. Fakat bazı ürünler sadece şeker yada sadece lavanta konulmaya uygundur. Ürün fotoğraflarında bu durum görülebilmektedir. Lavanta ya da badem şekerinde fiyat farkı eklenmemektedir, çikolatalı drajelerde firmamızın belirlemiş fiyatlar ürün fiyatına eklenmektedir.

Teslimat süresi, ürün miktarına göre minimum 1, maksimum 7 iş günüdür. Gecikme yaşanabilecek ürünler size 2 gün içinde maille ve telefonla bildirilerek süre için onayınız alınmaktadır.  

Ürün hazırlanması ödemenin tarafımıza ulaştığı gün başlar.

Ürünlerde ekran görüntüsü ile orjinali arasında renk tonlarında farklılıklar olabilir. Bu farklılık çok büyük olma ihtimali olmamakla birlikte bazı bilgisayar ekranında bu durumlar yaşanabilir. Renk tereddüdü duyulan ürün ile ilgili bizimle e-posta ya da telefon yoluyla iletişim kurarak teyit alınız.  

Deniz kabukları, deniz  yıldızları gibi ürünlerde renk ve boy farklılıkları olabilir. Bu ürünlerde renk ve ebat seçimi firmamızca da seçim şansı bulunmamaktadır.  Ayrıca doğal deniz yıldızları hoş bir koku taşımazlar. Bu ürünlerin kokusu ile ilgili şikayetler dikkate alınmamaktadır. Tavsiyemiz doğal deniz yıldızlarında sadece lavanta uygulaması yaptırarak kokunun azalmasını ve bastırılmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm ürünlerimizde kurdele ve yazı etiketlerinde firmamızın web adresi yazısı yer almaktadır. İstemiyor iseniz bunu mutlaka sipariş formunda belirtiniz.

Ağır objeli ürünlere ve cam süslere mıknatıs uygulaması yapılmamaktadır.

Fiyatlarımıza kdv dahildir.

Sitemizde yer alan her ürünün stoklarımızda mevcut garantisi bulunmamaktadır. Birçok ürün sipariş ve talebe göre hazırlanmaktadır. Sitemiz güncel olmasına rağmen bazı ithal ürünler ithalatçı firma stoklarında tükenmiş olabilir. Bu tür durumlar ürünün geç gönderilmesine neden olacağından size öncelikle durum 2 gün içinde bildirilerek onayınız istenir yada ödemeniz belirtdiğiniz hesabınıza iade edilir.

Havale ve EFT ya da PTT ödemelerinizde kurumlar tarafından istenecek komisyon,masraf vb tahsilatlardan firmamız sorumlu değildir. 

Firmamız ürününün şeklini, niteliğini, teslim süresini, kargo adres bilgisini, vb. içeriğini yani satışı etkileyen genel niteliklerde sözlü olarak belirtilen talepleri dikkate almamaktadır. Bu taleplerin mutlaka yazılı olarak e-posta yoluyla bildirilmesi ve karşılıklı teyidi ile mümkündür.

Yaşanabilecek tüm problemlerde öncelikle şikayet ve talebin sitemizde yer alan ürün iadesi bölümünden form doldurularak bildirilmesi gerekmektedir. Şikayet ve gerekçeleri firmamıza bildirilmemiş konular için direk girişilebilecek hukuki davalardan firmamız sorumlu tutulamaz. Bu konuda oluşabilecek hukuki davalar T.C. İzmir Mahkemeleri salahiyetlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

?

Ödemeyi Hemen mi Yapacağım?

Davetiye Tasarımını Görüp Onay Verdikten  Sonra ödemeyi yapacaksınız.

 En Az Kaç Adet Davetiye Siparişi Verebiliriz?

Davetiye siparişiniz en az 100 Adet olması gerekmektedir. 

Davetiye siparişinde adet Nasıl olmalıdır ? 

Davetiye siparişinizde adet işlemi 100 adetten sonrası için 50'nin katları Şeklinde sipariş Verebilirsiniz.

Baskı ücreti ne kadardır ?

1000 Adette kadar olan tek yüz ofset baskı ücreti 20 TL. Varak yaldızlı davetiyelerin baskı ücreti farklılık göstermektedir.

Davetiyemiz Yetmedi  ilave davetiye Yaptırmak İstiyorum?

İletişime geçtiğiniz takdirde isteğiniz yerine getirilecektir.

Davetiye Siparişi işlemi için ne yapmalıyım ? 

1-Sipariş formunu doldurunuz.  
2- Bilgileriniz bize ulaştığı anda itibaren örnek tasarımı gün içerisinde hazırlanıp size kayıtlı olan mail adresinize davetiye tasarımını yolluyoruz  
3- Bilgilerinizi kontrol edip herhangi bir hata yoksa onaylayıp geri dönüş yapıyorsunuz.  
4- Onay verdiğiniz Taktirde Banka Hesap Numaralarına ödemeyi yapıyorsunuz.
5- Ana sayfada bulunan Ödeme bildirim formu dolduruyorsunuz.  
6-Ödemeniz hesabımızda geçtiğinde Davetiyenizi maksimum 3 iş Günü içinde Sipariş Formunda Belirttiğiniz Teslimat Adresinize yollanmak üzere Kargoya veriyoruz. Kargo ücreti ödemek istemezseniz Firma Merkezimizden de teslim alabilirsiniz. 
7- Anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarını görmek için tıklayınız. İsterseniz Sizin Anlaşmalı Olduğunuz Kargoyla da Yollayabiliriz.

Kargo Ücreti Kim tarafından karşılanmaktadır ?

Kargo ücreti Karşı Ödemeli Olarak Yollanmaktadır. Ödemeyi Teslim Alırken Ödüyorsunuz.

Sitenizdeki Modelleri firmanızda görebilirmiyiz ?

Sitemizdeki Bütün Modelleri Showrumumuzda görebilir, ikramımız olan çay eşliğinde Firmamızda inceleyebilirsiniz.

Size Nasıl Güvenebiliriz?

. Ödemeyi yapacağınız hesap numaraları şirket hesap numaralarımızdır.  Size Fatura Kesilecektir

K.D.V  Fiyatlara Dahil mi?

Evet K.D.V Fiyatlara Dahildir. Size fatura kesilecektir.

Davetiye baskıları kendi bünyenizdemi yapılıyor ?

Davetiye baskıları bünyemizde bulunan makina parkurumuzda basılmaktadır.

Kargo Ulaşmadı yada kayboldu ne yapmam gerekli?

Kargonuz Ulaşmadığı takdirde firmamızı bilgilendiriniz. Kargo  firması yetkililerinin bilgisine başvurup durumudan sizi haberdar ederiz. 
Kargonun kaybolması ve ulaşmaması  durumunda firmamız Mesul Deyildir . Taşıyıcı Firma Mesuldur. Firmamız Adına Kaybolması veya ulaşmaması adına bir dava açılamaz. Firmamız Adına Açılan Davalarda T.C İZMİR Mahkemeleri selahiyetin dedir.

SİPARİŞ İPTALİ

Sipariş, onay maili öncesinde 0 232 483 12 10 nolu telefon'a sipariş iptal talebinizi yapabilirsiniz. 

Onay verilen siparişlerde iptal söz konusu değildir. 
 

İADE ŞARTLARI

Davetiyeler baskı öncesi kullanıcı onayı sunuluyor. Onay alındıktan sonra baskıya verildiği için kullanıcı tarafından onaylanan davetiyelerde iade yoktur. 

Nikah şekeri ürünleri müşterinin onayı ile üretildiği için iade yoktur. 

minadavetiye.com'dan alışveriş yapan kişi ve kuruluşlar yukarıdaki maddeleri kabul etmiş sayılır. Formun Altı

 

Satış Sözleşmesi

1- Sayın müşterilerimiz, bazı davetiyelerde ekran görüntüsü ile davetiye orjinali arasında ton  farkları olabilir. 

2- İnternetteki dizgi hatalarından onay sonrası firmamız sorumlu tutulamaz. 

3- Davetiye aksesuarların birleştirilmesi ve zarflama işlemi müşteriye aittir.

4- Davetiye sipariş tarihi davetiye ücretinin hesabımızda göründüğü tarih itibariyle  başlamaktadır. 

5- Davetiyeler kargo ile gönderilmektedir. 
* Kargo alıcıya aittir. Kargoda yaşanabilecek gecikme, kaybolma ve hasar durumlarında firmamız sorumlu   değildir. 
* Kargonun kaybolması, hasar görmesi ve gecikmesi durumunda Tazmin talebi kargodan talep   edilmelidir.  
* Bu nedenle oluşabilecek hukuki nedenlerden dolayı firmamız mesul tutulamaz. Bu konuda oluşabilecek   hukuki davalar T.C. İzmir  Mahkemeleri salahiyetlidir. 

6- Yurtdışı davetiye siparişlerinizde yabancı ülke gümrüklerde yaşanan kontroller ve gecikme  firmamız ve taşıyıcı kargonun sorumluluğu alanı dışındadır. 
Yabancı gümrükler bu konuda direk alıcıyı muhatap almaktadır. 
Bu nedenle yaşanabilecek aksaklıklarda kargo firması ve davetiyecim.com ile iletişim kurarak izlenecek yol hakkında bilgi alabilirsiniz.  
Bu tür gümrük kontrollerinde gereli prosedürü yerine getirerek kargonuzu alabilirsiniz. Bu tür problemler sık yaşanmamakla birlikte yaşanabileceğini göz önüne alarak sipariş  sürenizi bu faktörü göz önünde bulundurarak belirleyiniz. 
Yurtdışından siparişlerinizde  kargonun size ulaşmasını istediğiniz süreyi lütfen sipariş formunda belirtiniz.

 
 
Teslimat Bilgileri

1.       Alıcı kargo bilgilerini eksiksiz ve doğru vermekle yükümlüdür.

2.       Alıcının hatalı olarak verdiği bilgiler nedeniyle kargonun iadesinden firmamız sorumlu tutulamaz.

3.       Alıcı kargo paketine yazılması için telefon numarasını ve alıcının ismini vermelidir.

4.       Kargolarımız sürat kargo sigorta güvencesi ile taşınmaktadır. Bunun yanı sıra siz değerli müşterilerimizin de paketi teslim alırken açarak ürünlerin zarar görmediğini kontrol etmeniz gerekmektedir. Dikkat edilmemesi halinde paketinizin size sağlam ulaştırıldığı kabul edilir. 
Paket ve ürün zarar görmüş ise mutlaka kargo görevlisine tutanak tutturularak ürünün teslim alınmaması gerekmekte ve firmamızla iletişim kurulması gerekmektedir. Tutanak tutturulmadan alınmış hasarlı ürünler firmamızca ve kargo firmasında sağlam ulaştığı kabul edilmektedir.

5.       Kargonun alıcıya ulaşamaması durumunda bıraktığı 3. şahıslar firmamız bilgisi dışında olacağından bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.

6.       Kargonun alıcıya ulaşamaması, teslim yerinde bulamaması gibi konulardan firmamız sorunluluğunda değildir.

7.       Kargoda yaşanabilecek gecikmeler firmamız sorumluluğunda değildir.
Firmamız müşterimiz tarafından kargo bilgilerini talep edildiğinde vermekle yükümlüdür.

8.       Teslimat yapılacak yerde kargo şubesinin bulunmaması nedeniyle alıcının merkezi kargo şubesine çağrılması firmamız sorumluluğunda değildir. Kargolar köylere ve bazı ilçelere taşıma yapmamaktadır.
Bulunduğu yerde gönderim yaptığımız aras yada sürat kargo bulunmayan müşterilerimiz bunu siparişlerinde belirtmelidir. Müşteri kargo firmasının bulunmaması durumunda hizmet veren kargo ile ürünü isteme hakkına sahiptir.

9.       Ürünün zamanında ulaşmaması durumunda iletişim numaralarımızda bize ulaşılarak paketin takibi yapılabilmektedir.

10.   Yurtdışı gönderilerde ise fiyat bilgilerinin yanında süreler yazmaktadır. Yurtdışı gönderilerde bazen olumsuz hava koşulları, son yıllarda sık yaşanan yanardağ patlamaları, gümrük kontrolleri kargonun ulaşma süresini uzatmaktadır. Bunu önceden dikkate alınız.

11.   Yurtdışı gönderileri PTT’de taşıma süreleri daha esnek olduğundan PTT ile kesinlikle gönderilmemektedir..

12.   Gümrük işlemleri kargo firmasına teslim edilirken prosedür firmamızca tamamlanır.

13.   Türkiye sınırlarından çıkan kargonun gümrük işlemleri tarafımızca yapılmasına rağmen bazen ulaşan ülke gümrüğünde incelemeye tabi tutularak vergi çıkartılabilir. Bu durumda minadavetiye.com ile ödeme yapmadan irtibat kurunuz. Bu durumlardan firmamız sorumlu tutulamaz.

14.  Siparişlerinizi kargoda yaşanabilecek gecikmeleri göz önüne alarak veriniz.

15.  Siparişlerinizi mağazamızdan verebilirsiniz. Mağazamızdan yada online verdiğiniz siparişleri mağazamıza ulaşarak teslim alabilirsiniz.

Hesap Numaraları

İş Bankası : KEMERALTI / İZMİR 3416 - Hesap No : 0457753 IBAN : TR110006400000134160457753

banks